Evlilik ve İlişki Atölyesi

🗣 EVLİLİK VE İLİŞKİ ATÖLYESİ 
👉 Bağlarınızı Güçlendirin: Evlilik ve İlişkiler İçin Etkili Teknikler ve İpuçları
👉 "Çiftler Matinesi"
👉 ANKARA
👉 Limak Otel ANKARA
👉 www.cisef.org.tr/evlilikveiliskiatolyesi
👉 "CİSEF HALK SEMİNERİ"

🧿 EĞİTMENLER
👉 Cem KEÇE
👉 Mustafa ÇAY

🧿 ATÖLYE DETAYLARI
👉 TARİH: ÖNKAYIT toplanmaktadır. Yakında seminer tarihi ilan edilecektir.
👉 SAAT: 20.00 - 23.00
👉 YER: Limak Otel - ANKARA
👉 WEB: www.cisef.org.tr/evlilikveiliskiatolyesi
👉 TELEFON: 0.555.274 41 97
👉 ÜCRET
📌 KATILIM ÜCRETİ 1000 TL’dir. 
📌 ZİRAAT BANKASI 
📌 Hesap Adı: Pusula Ki Ge Ps De Da Tic Ltd Şti.                 
📌 IBAN: TR 62 0001 0023 3267 8209 2050 01
📌 CİSEF eğitimleri, atölye çalışmaları ve seminerleri PUSULA SAĞLIK EĞİTİM MERKEZİ tarafından organize edilmektedir...

🧿 ATÖLYE HAKKINDA
👉 "EVLİLİK VE İLİŞKİ ATÖLYESİ", başarısı bilimsel olarak kanıtlanmış ve 30 yıllık tecrübenin bir ürünü olan "Umut ve Temas Odaklı Evlilik ve İlişki Terapisi" modelinin kurucusu Dr. Cem KEÇE tarafından geliştirilmiş İNTERAKTİF bir 
atölye çalışması programıdır. 
👉 Ayölye çalışması Dr. Cem KEÇE’nin geliştirdiği tekniklerin uygulanıp çiftlerin evliliklerini ve ilişkilerini korumalarını, kuvvetlendirmelerini ve aralarındaki güvenli duygusal bağı yeniden kurmalarını hedefler.
👉 Atölye çalışmamız çiftlere evlilik ve ilişkilerinde daha güçlü bağlar oluşturmaları için pratik araçlar ve değerli ipuçları sunmayı hedefliyor. Atölye çalışmamız katılımcılarımıza karşılıklı anlayış, iletişim becerileri, çatışma yönetimi ve duygusal bağlılık gibi konulara odaklanarak ilişkilerini güçlendirmelerine yardımcı olacaktır. Aynı zamanda etkileşimli ve katılımcı bir şekilde tasarlanmış olması, çiftlerin birbirleriyle etkileşime geçmelerine, birlikte çalışmalarına ve uygulama yapmalarına olanak tanıyacaktır.
👉 Atölye çalışmamızda kursiyerlerimizin kayıt alması, kayıtların paylaşılması ve başka mecralara aktarılması 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması (KVK) Kanunu gereği yasaktır.
👉 Atölye çalışmamız interaktif bir formatta gerçekleşecek, böylece katılımcılarımızın sorularını canlı olarak yanıtlayacağız. Bilgi paylaşımı, soru-cevap oturumları ve kursiyerlerimizle etkileşimli paylaşımlar, unutulmaz bir deneyim sunacak. Bu atölye çalışmasında sadece bilgi edinmekle kalmayacak, aynı zamanda güvenli bir ortamda, yargılanmadan, özgürce evlilik ve ilişkilere dair konuşma cesaretini de bulacaksınız. Evlilik ve ilişkilere dair tabuları yıkmak ve sağlıklı ilişkiler inşa etmek için bir araya gelmenin zamanı geldi! Ve bu program, henüz sadece başlangıç… Bundan sonraki diğer programlarda, kadın ve erkek ilişkilerine dair detayları yine keyifli bir formatta adım adım paylaşmaya devam edeceğiz. Birlikte unutulmaz bir akşam geçireceğimiz atölye çalışmamızda yerinizi hemen ayırtın. Sınırlı sayıda katılımcı kabul edeceğimiz için erken kayıt yaptırmanızı öneriyoruz. Eşsiz bir deneyim için hazır olun, evlilik ve ilişkilere dair yeni kapılar açmak için bize katılın!
👉 Atölye çalışmasında bir coffee break arası verilecektir.

🧿 KİMLER KATILABİLİR?
👉 Atölye çalışmamız sadece çiftler içindir ve 18 yaş ve üzeri katılımcılar kabul edilmektedir. Programın içeriği ve kapsamından dolayı çift katılım sayısı sınırlıdır.
👉 İlişkisini kuvvetlendirmek, ilişkideki iletişim sorunlarını çözmek, hayat boyu sürecek bir ilişkideki güvenli duygusal bağı kuvvetlendirmek isteyen evli olsun ya da olmasın tüm çiftlere açıktır.

🧿 KONTENJAN
👉 Kontenjanımız 25 çift ile yani 50 kişi ile sınırlıdır. Kontenjanın dolup dolmadığıyla ilgi telefonda bilgi alabilirsiniz. Eğer kontenjan dolmuş ise bir dahaki atölye çalışmamız için veya bu atölye çalışmamızın “bekleme listesi”nde olmak için isminizi kayıt ettirmeniz gerekir. Atölye çalışmalarımıza talebin fazla olması nedeniyle, bekleme listesi oluşturduk. Başvuru için 0.555.274 41 97 nolu CİSEF WHATSAPP HATTI’na ulaşmanız yeterlidir. Yeni bir atölye çalışması açacağımız zaman öncelikle bekleme listesine göre katılımcı alınacaktır.

🧿 SERTİFİKA
👉 Atölye çalışmamız sonrasında CİSEF onaylı “Evlilik ve İlişki Atölyesi Katılım Sertifikası” PDF olarak verilecektir...

🧿 CİNSEL SAĞLIK DERNEKLERİ FEDERASYONU (CİSEF)
👉 Web: www.cisef.org.tr 
👉 Youtube: www.youtube.com/cisedorgtr
👉 Mobil & Whatsapp: 0.555.274 41 97
👉 Email: cisedweb@gmail.com
👉 Twitter: www.twitter.com/cisefofficial
👉 Facebook: www.facebook.com/cisefoficial
👉 İnstagram: www.instagram.com/cisefofficial
👉 Facebook Grup: www.facebook.com/groups/psikoloji.egitimleri
👉 Telegram: t.me/cisefofficial
👉 Adres: Kızılırmak Mah. 1443. Cad. No: 33 / A Çankaya / ANKARA

#evlilikveilişkiatölyesi #haydisekskonuşalım #cisefhalkatölyeçalışmaları #hadisekskonuşalım #kırmızıelma #cised #cisef #iicpi #cemkeçe #drcemkeçe #mustafacay #cisefhalkeğitimleri #sağlıklıvemutlucinselyaşamınsırları 
#sağlıklıvemutluevlilikveilişkilerinsırları

Bu eğitime ön kayıt yaptırabilmek için siteye kayıt olmalısınız!
Haydi Seks Konuşalım!
Temel Psikoterapi Eğitimi (TEPTE)