Haydi Seks Konuşalım!

🗣 HAYDİ SEKS KONUŞALIM!
👉 "Kadınlar Matinesi"
👉 ANKARA
👉 Limak Otel ANKARA
👉 www.cisef.org.tr/haydisekskonusalim
👉 "CİSEF HALK SEMİNERİ"

🧿 EĞİTMENLER
👉 Cem KEÇE
👉 Mustafa ÇAY

🧿 SEMİNER HAKKINDA
👉 TARİH: ÖNKAYIT toplanmaktadır. Yakında seminer tarihi ilan edilecektir.
👉 SAAT: 20.00 - 23.00
👉 YER: Limak Otel - ANKARA
👉 WEB: www.cisef.org.tr/haydisekskonusalim
👉 TELEFON: 0.555.274 41 97
👉 ÜCRET
📌 KATILIM ÜCRETİ 1000 TL’dir. 
📌 ZİRAAT BANKASI 
📌 Hesap Adı: Pusula Ki Ge Ps De Da Tic Ltd Şti.                 
📌 IBAN: TR 62 0001 0023 3267 8209 2050 01
📌 CİSEF eğitimleri ve seminerleri PUSULA SAĞLIK EĞİTİM MERKEZİ tarafından organize edilmektedir.
👉 Eğitimde kursiyerlerimizin kayıt alması, kayıtların paylaşılması ve başka mecralara aktarılması 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması (KVK) Kanunu gereği yasaktır.
👉 Kadın cinselliğinin derinliklerine inmeye, cinselliğin kadim sırlarını keşfetmeye ve unutulmaz bir deneyime hazır olun! "Kadın Orgazmının Kadim Sırları" konulu halka açık, interaktif akşam seminerimizle, cinselliğin gizemli kapılarını aralıyor ve cesur bir diyalog başlatıyoruz. Sizi de bu özel etkinliğimize davet ediyoruz ve 21 Ankara Limak Ambassadore Otel'de gerçekleşecek olan seminerimizde, sizi de aramızda görmek istiyoruz. Kadın cinselliğini ve kadın orgazmını derinlemesine ele alacağımız bu etkinlikte Cem Keçe ve Mustafa Çay, deneyimleri ve uzmanlıklarıyla, keyifli bir akşamda, interaktif bir programda size eşlik edecek ve kadın cinselliğini anlamak, kadın orgazmın sırlarını keşfetmek ve cinsel yaşamınızı zenginleştirmek için rehberlik edecekler.
Bu özel buluşmayı kaçırmamak için hazırlıklı olun! Seminerimiz interaktif bir formatta gerçekleşecek, böylece katılımcılarımızın sorularını canlı olarak yanıtlayacağız. Bilgi paylaşımı, soru-cevap oturumları ve kursiyerlerimizle etkileşimli paylaşımlar, unutulmaz bir deneyim sunacak. Bu seminerde sadece bilgi edinmekle kalmayacak, aynı zamanda güvenli bir ortamda, yargılanmadan, özgürce cinselliğe dair konuşma cesaretini de bulacaksınız. Cinsellik hakkında tabuları yıkmak ve sağlıklı ilişkiler inşa etmek için bir araya gelmenin zamanı geldi! Ve bu program, henüz sadece başlangıç… Bundan sonraki diğer programlarda, kadın ve erkek cinselliğine dair detayları yine keyifli bir formatta adım adım paylaşmaya devam edeceğiz. Birlikte unutulmaz bir akşam geçireceğimiz "Kadın Orgazmının Kadim Sırları" seminerinde yerinizi hemen ayırtın. Sınırlı sayıda katılımcı kabul edeceğimiz için erken kayıt yaptırmanızı öneriyoruz. Eşsiz bir deneyim için hazır olun ve cinsel yaşamınızda yeni kapılar açmak için bize katılın!
👉 "Haydi o zaman seks konuşalım..."
👉 Not: "Kadın Orgazmının Kadim Sırları" konulu bu etkinlik sadece kadın katılımcılarımız içindir ve 18 yaş ve üzeri katılımcılar kabul edilmektedir.
👉 Seminerde bir coffee break arası verilecektir.

🧿 KONTENJAN
👉 Kontenjanımız 50 kişi ile sınırlıdır. Kontenjanın dolup dolmadığıyla ilgi telefonda bilgi alabilirsiniz. Eğer kontenjan dolmuş ise bir dahaki seminerimiz için veya bu seminerin “bekleme listesi”nde olmak için isminizi kayıt ettirmeniz gerekir. Seminerlerimize talebin fazla olması nedeniyle, bekleme listesi oluşturduk. Başvuru için 0.555.274 41 97 nolu CİSEF WHATSAPP HATTI’na ulaşmanız yeterlidir. Yeni bir seminer açacağımız zaman öncelikle bekleme listesine göre katılımcı alınacaktır.

🧿 SERTİFİKA
👉 Eğitim sonrasında CİSEF onaylı “Sağlıklı ve Mutlu Cinsel Yaşam Sırları Halk Semineri Katılım Sertifikası” verilecektir...

🧿 CİNSEL SAĞLIK DERNEKLERİ FEDERASYONU (CİSEF)
👉 Web: www.cisef.org.tr 
👉 Youtube: www.youtube.com/cisedorgtr
👉 Mobil & Whatsapp: 0.555.274 41 97
👉 Email: cisedweb@gmail.com
👉 Twitter: www.twitter.com/cisefofficial
👉 Facebook: www.facebook.com/cisefoficial
👉 İnstagram: www.instagram.com/cisefofficial
👉 Facebook Grup: www.facebook.com/groups/psikoloji.egitimleri
👉 Telegram: t.me/cisefofficial
👉 Adres: Kızılırmak Mah. 1443. Cad. No: 33 / A Çankaya / ANKARA

#haydisekskonuşalım #hadisekskonuşalım #kırmızıelma #cised #cisef #iicpi #cemkeçe #drcemkeçe #mustafacay #cisefhalkeğitimleri #sağlıklıvemutlucinselyaşamınsırları

Bu eğitime ön kayıt yaptırabilmek için siteye kayıt olmalısınız!
64.Cinsel Terapi Eğitimi (CTE)
Evlilik ve İlişki Atölyesi